atlas-roslin.pl

jak dodać mapkę termicznej pory roku

Możesz uczynić swoją stronę bardziej atrakcyjną przez dodanie do niej obrazka pokazującego aktualną termiczną porę roku na terenie Polski.

Możesz użyć w tym celu np. poniższych wariantów kodu HTML lub wg własnego pomysłu. Warunkiem jest aby obrazek raportu był linkiem do www.atlas-roslin.pl i na Twojej stronie znajdował się link tekstowy do atlasu. Tekst linku może być dowolny związany z tematem, np. "atlas roślin", "flora Polski", "kwiaty", "pory roku w ogrodzie", itp.

Tło standardowej mapki jest przeźroczyste, tj. przyjmie takie tło jakie ma strona na której jest umieszczona. Mapka nie posiada marginesów. Obie te cechy dają elastyczność przy komponowaniu strony.

Jeśli potrzebujesz jakiegoś szczególnego, stałego, układu kolorystycznego tła mapy lub innego rozmiaru to napisz (kontakt przez stopkę tej strony) może da się coś zrobić.

Wygląd Przykładowy kod HTML do pobrania

atlas roślin
<a href="https://www.atlas-roslin.pl/"><IMG SRC="https://www.atlas-roslin.pl/foto/TPR/termiczna-pora-roku-teraz.png" hspace="8" vspace="8" border="0"><br clear="all"><span style="font-size : 7pt;">atlas roślin</span></a>
  Poniżej dokładnie ta sama mapka na barwnym tle strony (mapka ma przeźroczyste tło)

pora roku w atlasie roślin
<a href="https://www.atlas-roslin.pl/"><IMG SRC="https://www.atlas-roslin.pl/foto/TPR/termiczna-pora-roku-teraz.png" hspace="8" vspace="8" border="0"><br clear="all"><span style="font-size : 7pt;">pora roku w atlasie roślin</span></a>
ta strona być może używa ciasteczek (cookies), korzystając z niej akceptujesz ich użycie — więcej informacji