Co robić gdy zapomniałem(am) hasła

na stronie — przypomnienie hasła · zmiana hasła

przypomnienie hasła

W przypadku zapomnienia hasła wystarczy podjąć próbę logowania podając właściwy login oraz wpisując jako hasło słowo przypomnij.

Po takim logowaniu zostaje wysłany e-mail z zapomnianym hasłem. W ciągu kilku sekund do kilku minut powinien być w Twojej skrzynce pocztowej (pobierz nową pocztę i sprawdź).

Uwaga! Przypomnienie tą drogą działa tylko w wypadku gdy po założenia konta nie zmieniałeś(aś) pierwszego ustawionego automatycznie hasła lub zmieniałeś(aś) na własne ale pozwoliłeś(aś) wtedy aby system pamiętał hasło w celu przypomnienia w razie potrzeby.

W przypadku gdy ustawiałeś(aś) aby system nie pamiętał hasła. Muszę wysłać Ci nowe automatycznie wygenerowane hasło. Obecnie wystarczy wysłać do mnie e-mail z prośbą o nowe hasło (należy w nim podać login/e-mail oraz swoje imię i nazwisko). Zwrotnie odeślę nowe hasło dostępu. W przyszłości dodam stosowną opcję aby móc samemu automatycznie wygenerować dla siebie nowe hasło.

zmiana hasła

Hasło zmienia się samodzielnie w „ustawienia konta” dostępnej po zalogowaniu w prawym górnym rogu każdej strony.

Przy zmianie hasła na własne można wybrać opcję pamiętania hasła w systemie, tak że w razie zapomnienia, system może je przypomnieć (wysyła przypomnienie w e-mailu).

Jeśli jednak zależy Ci na najwyższej poufności (jest to b. ważne hasło osobiste) to nie wybieraj opcji pamiętania hasła przez system. Przesyłanie hasła e-mailem nie daje wysokiego stopnia tajności.

obecnie nie jesteś zalogowany(a) — oglądasz okrojoną, przeglądową wersję atlasu — zaloguj się (pola w prawym górnym rogu każdej strony)
lub załóż konto dostępu o ile go jeszcze nie posiadasz

Copyright © 2002-2017 by Marek Snowarski – formularz kontaktowy/contact form
przeglądowa (zwykła) wersja atlasu 17.06.16 · ta strona była ostatnio zmieniana/last modified 11.06.2014 · powstała/was created 28.02.2013

Zalinkuj tę stronę kodem (przykładowy tekst linku dostosuj do swoich potrzeb):
<a href="http://www.atlas-roslin.pl.pl/zapomniane_haslo.htm"> Co robić gdy zapomniałem(am) hasła - Atlas roślin Polski atlas-roslin.pl</a>